SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Tumlare 10037205

nr 1003 7205

Tumlare

2 st, 1700-/1800-tal, bland annat 1823, otydliga stämplar, diameter: 6 cm, vikt. 25g

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

söndag 20 december 2015
kl 19:12:48

16/12 13:38:00 1      Vinnande bud
20/12 17:12:47 1      justering av budtak